SEO optimalizácia

Optimalizácia pre vyhľadávače

Zlepšite umiestenie vašej stránky v internetových vyhľadávačoch

Prevažná väčšina užívateľov internetu využíva na hľadanie potrebných informácií (internetových stránok) niektorý z internetových vyhľadávačov ako sú napr. Google, Seznam, Yahoo, Bing atd. (na Slovensku je najviac používaný Google). Po zadaní kľúčových slov, ktoré užívateľa zaujímajú, zobrazí internetový vyhľadávač zoznam webových stránok, ktoré by mali obsahovať čo najrelevantnejšie hľadané informácie. Zoznam týchto internetových stránok, ako aj ich jednotlivé pozície sú určené na základe množstva kritérií, prostredníctvom ktorých sú stránky vyhodnocované a zoradené.

V jednoduchosti povedané, každá internetová stránka prejde akýmsi testom kvality, v ktorom je posudzovaných a vyhodnocovaných približne 200 faktorov. Na základe výsledku týchto testov dostanú stránky hodnotenie vyhľadávača, ktoré je jedným z kľúčových faktorov určujúcich ich pradie v zozname stránok zobrazovaných užívateľom pri výsledkoch vyhľadávaní. A presne tu nastupuje na scénu SEO (optimalizácia pre vyhľadávače), prostredníctvom ktorej je možné pozíciu vašich stránok v zozname výsledkov vyhľadávania vylepšiť a tým im zabezpečiť vyššiu organickú (neplatenú) návštevnosť.

Podrobíme vaše stránky kontrole a vypracujeme vám SEO audit

SEO Audit je proces analýzy webu, pri ktorom sa zisťuje, ako web zodpovedá štandardným postupom SEO po technickej stránke, z hľadiska obsahu ale aj iných aspektov. Výstupom SEO auditu je dokument pre zadávateľa, ktorý obsahuje zoznam zistení spolu s navrhovaným spôsobom ich nápravy.

Dostaneme vaše stránky na popredné pozície vo vyhľadávaní

SEO optimalizácia (optimalizácia pre internetové prehliadače) je súbor činností a techník, ktoré vašej stránke napomáhajú k dosiahnutiu lepších pozícií vo výsledkoch vyhľadávania. Zverte vaše stránky do našich rúk a zvýšte počet návštevníkov vašich web stránok.